Tytanowa baza budujaca clear

Tytanowa baza budujaca clear to główny produkt stylizacji paznokci, którą Wam teraz przedstawimy. A mianowicie, Manicure tytanowy to innowacyjna – w Polsce wciąż mało popularna – metoda stylizacji paznokci. Grono jej zwolenniczek na całym świecie ciągle się powiększa. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ ten rodzaj zdobienia niewątpliwie jest trwały, bezinwazyjny, a ponadto odżywia i regeneruje płytkę. By wykonać taki manicure, nie musisz udawać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Możesz zrobić go samodzielnie w domu. Pamiętaj jednak, by najpierw zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Jednym z nich jest tytanowa baza budująca clear. Do czego służy ten preparat? Jakie ma właściwości? Przeczytaj nasz artykuł, a poznasz odpowiedzi na te pytania. https://newstyleofnails.eu/kategoria-produktu/pudry/budujace/

Baza budujaca – co to takiego?

Baza budujaca to preparat stanowiący pierwszą warstwę manicure’u tytanowego. Jest bezbarwna i bogata w wiele składników, które dobroczynnie działają na Twoje paznokcie. Znajdują się w niej witaminy i wapń skutecznie wzmacniające, odżywiające, a także regenerujące płytkę. Już niewielka warstwa tytanowej bazy budującej przygotowuje paznokcie do dalszych etapów manicure’u, a oprócz tego wpływa na trwałość stylizacji.

Tytanowa baza budujaca clear – właściwości

  • Przygotowuje paznokcie do nałożenia kolejnych preparatów i pudru

Baza clear jest podstawowym preparatem potrzebnym do wykonania manicure’u tytanowego. To nieodzowny produkt w Twojej kosmetyczce, jeśli chcesz ozdobić paznokcie właśnie tą metodą. Prowadzisz salon manicure i chcesz poszerzyć swoją ofertę o paznokcie tytanowe? W tym przypadku także powinnaś zaopatrzyć się w bazę budującą clear.

  • Wzmacnia paznokcie

Tytanowa baza budujaca clear – już sama nazwa produktu definiuje jego działanie. Nawet delikatna warstwa tego preparatu zaaplikowana na płytki paznokcia sprawia, że są one twardsze i mocniejsze.

  • Odżywia płytkę

Baza stanowi prawdziwy zastrzyk witamin i wapnia – składników, bez których trudno mówić o zdrowych paznokciach.

  • Sprawia, że efekt manicure’u długo utrzymuje się na paznokciach

Tylko wzmocnione i odżywione paznokcie są przygotowane na manicure. Dzięki solidnej bazie może zdobić on dłonie nawet przez cztery tygodnie.

  • Zabezpiecza płytkę przed uszkodzeniem

Baza budująca chroni paznokcie przed powstawaniem zarysowań i odprysków, ponieważ zawarte w jej składzie witaminy stanowią najlepsze zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami.

  • Pozwala wydobyć głębię z każdego koloru pudru

Każdy odcień pudru będzie dobrze prezentował się na paznokciach, jeśli zastosujesz bazę budującą. Za jej sprawą pigmentacja koloru jest intensywna, a każda z barw głęboka i nasycona.

Tytanowa baza budujaca clear – jak ją stosować?

Przed użyciem bazy budującej i pozostałych preparatów do manicure’u tytanowego, najpierw odpowiednio przygotuj paznokcie. Na początek obrób skórki za pomocą specjalnego patyczka. Potem nadaj paznokciom pożądany kształt i wypoleruj płytki. Następnie odtłuść i zmatuj paznokcie. Zrób to przy pomocy cleanera. Dopiero teraz przychodzi czas na użycie bazy budującej. Później nałóż jej cienką warstwę na każdy z paznokci. Staraj się wykonać tę czynność bardzo dokładnie, by jak najlepiej przygotować płytki do dalszych etapów manicure’u tytanowego – aplikacji żelu bazowego i kolorowego pudru, a potem utrwalenia lakierem nawierzchniowym oraz utwardzającym płynem. Sprawdź dostępną w naszym sklepie tytanową bazę budującą clear i uzupełnij o nią swój zestaw produktów potrzebnych do wykonania pięknej i nade wszystko trwałej stylizacji paznokci.