Puder tytanowy

Puder tytanowy to rodzaj preparatu do stylizacji paznokci, którego głównym komponentem jest dwutlenek węgla, a reszta składników ma pochodzenie naturalne. https://newstyleofnails.eu/certyfikaty-dermatologiczne/ Co równie ważne, wykonując manicure przy jego użyciu, nie musisz stosować lampy UV. Wszystko to sprawia, że stylizacja paznokci metodą tytanową jest bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak też dla środowiska. Sprawdź, jakie właściwości ma puder tytanowy i przeczytaj, jak go używać. Następnie zaopatrz się w zestaw potrzebny do zrobienia tego manicure’u. Po wykonaniu go po raz pierwszy z pewnością będziesz chętnie wracać do tej metody.

Puder tytanowy – właściwości 

  • Odżywia i regeneruje paznokcie 

Dobroczynne składniki – witamina A i E oraz wapń – zawarte w pudrach tytanowych skutecznie wzmacniają i regenerują płytkę.

  • Ma neutralny zapach

Jeśli nie przepadasz za drażniącą wonią tradycyjnych lakierów do paznokci, puder tytanowy miło Cię zaskoczy, ponieważ ma łagodny, neutralny zapach.

  • Nie pozostawia zarysowań i odprysków

W tej metodzie stylizacji odpowiednio przygotowane płytki zanurzane są w pudrze. Preparat równomiernie pokrywa paznokcie, dzięki czemu nie musisz obawiać się o powstawanie nieestetycznych zarysowań, które często powstają po pomalowaniu płytki zwykłym lakierem.

  • Jest wyjątkowo wydajny

Preparaty potrzebne do wykonania manicure’u tytanowego starczają na długi czas. Na przykład pudełko pudru o pojemności 14 g pozwoli Ci na wykonanie około 25 stylizacji.

  • Nie wymaga zastosowania lampy UV 

Lampa UV stosowana w większości metod stylizacji paznokci nie cieszy się dobrą sławą. Do manicure’u tytanowego jej użycie nie jest potrzebne, ponieważ skutecznie zastępują ją jakościowe preparaty: tytanowy puder, baza, top i utwardzacz. 

  •  Jest bezpieczny

Dzięki swojemu unikalnemu składowi bazującemu na naturalnych komponentach, puder tytanowy jest produktem nieinwazyjnym, a ponadto posiadającym działanie antyseptyczne. Pamiętaj jednak, że każdy, nawet naturalny składnik może uczulić. Niemniej w przypadku pudrów tytanowych ryzyko to jest minimalne.

  • Jest produktem wegańskim

Pudry tytanowe nie zawierają komponentów pochodzenia zwierzęcego.

  • Występuje w wielu wariantach kolorystycznych 

Manicure tytanowy to bogactwo kolorów i zdobień. Możesz zdecydować się na delikatne odcienie pudrów do frencha, klasyczne barwy – kobiecą czerwień, ponadczasową czerń lub jeden z neutralnych beży. Do Twojej dyspozycji są także neony, pastele czy połyskujące pudry z brokatem. https://newstyleofnails.eu/palety-barw/

  • Zapewnia odpowiednią pigmentację kolorów

Niezależnie od tego, na który z odcieni pudrów tytanowych się zdecydujesz – subtelny lub bardziej odważny, każdy z nich zapewni Ci idealną pigmentację i doskonale pokryje paznokcie. 

Puder tytanowy – jak go używać?

By cieszyć się pięknym manicure’em tytanowym, najpierw musisz odpowiednio przygotować paznokcie. Po pierwsze obrób skórki. Możesz do tego użyć kremu lub olejku, ponieważ preparaty te skutecznie zmiękczą skórę. Potem odsuń skórki za pomocą specjalnego patyczka. Kolejny krok to nadanie paznokciom pożądanego kształtu i wypolerowanie płytki, na przykład blokiem polerskim lub pilnikiem. Teraz czas na aplikację preparatu odtłuszczającego. Następnie potraktuj paznokcie delikatną warstwą żelu bazowego i zanurz je w wybranym przez siebie kolorowym pudrze. Kiedy jego pierwsza warstwa wyschnie, powtórz czynność. Potem nałóż na płytki aktywator. https://newstyleofnails.eu/produkt/activator/ Na zakończenie aplikuj top, który sprawi, że efektem stylizacji będziesz się cieszyć nawet do 4 tygodni!

Pudry tytanowe w New Style of Nails

W sklepie New Style of Nails znajdziesz bogaty wybór pudrów tytanowych. Kolorowe, matujące, do frencha – to tylko część naszej oferty. Możesz wybrać także preparaty w płynie, zdecydować się na pojedyncze produkty lub kupić skompletowany przez nas zestaw do manicure’u. https://newstyleofnails.eu/produkt/zestaw-startowy-manicure-tytanowy-613/  Sprawdź dostępne w naszym sklepie produkty i wybierz spośród nich asortyment, który pozwoli Ci wykonać wymarzoną stylizację paznokci. Pudry tytanowe z pewnością Ci w tym pomogą.