Paznokcie tytanowe uzyskuje się – w odróżnieniu od innych metod stylizacji – bez użycia lampy UV. Jest to dobra alternatywa dla żeli, hybryd i akryli. Bez wątpienia największą zaletą tego rodzaju manicure’u jest trwałość. Metoda ta naprawdę mocno utwardza paznokcie, a dodatkowo nie jest inwazyjna i dogłębnie odżywia płytkę. Na czym polega? Paznokcie pokrywa się pudrem z domieszką tytanu, a później utrwala za pomocą specjalnych preparatów. Przeczytaj, jakie jeszcze zalety ma ten rodzaj manicure’usprawdź wszystkie atuty paznokci tytanowych. https://newstyleofnails.eu/zalety-manicure-tytanowy/

Paznokcie tytanowe – najważniejsze zalety

  • Nie wymagają użycia lampy UV

By paznokcie tytanowe zdobiły Twoje dłonie, nie musisz narażać się na szkodliwe działanie lampy UV, która stosowana jest w innych metodach stylizacji. To jeszcze bardziej istotne, jeśli często wykonujesz profesjonalny manicure.

  • Odżywiają płytkę

Zawarte w preparatach do manicure’u tytanowego składniki wzmacniają paznokcie. Po wykonaniu stylizacji płytka otrzymuje solidny zastrzyk witamin i wapnia.

  • Wyglądają naturalnie

Poza tym paznokcie tytanowe wyglądają estetycznie i naturalnie, a przede wszystkim elegancko, a to za sprawą delikatnej warstwy tytanowego pudru pokrywającej płytkę.

  • Są proste w wykonaniu

Choć dla niewtajemniczonych nazwa tej metody stylizacji brzmi tajemniczo, jest naprawdę bardzo łatwa w wykonaniu. Taki manicure możesz zrobić samodzielnie w domu i na dodatek bez konieczności ukończenia specjalistycznych kursów.

  • Do ich stylizacji nie potrzeba wielu akcesoriów

Prosty manicure to też ograniczona ilość akcesoriów, która jest Ci potrzebna do jego wykonania. By ozdobić płytki, będziesz potrzebować: pudru, bazy, topu oraz utwardzacza.

  • Ich wykonanie nie jest czasochłonne

Pomimo, że wykonanie manicure’u tytanowego składa się z kilku etapów, całość zajmuje niespełna godzinę. Pierwszym krokiem jest nałożenie preparatu witaminowego, następnym zanurzenie płytki w pudrze. Na koniec musisz zaaplikować środek wysuszający, który skutecznie utwardzi paznokcie.

  • Można je usunąć na kilka sposobów

Paznokcie tytanowe nie ograniczają Cię do jednej metody usunięcia manicure’u. By to zrobić, możesz użyć specjalnej frezarki lub spiłować puder i potraktować płytki acetonem. Inną opcją jest ręczne piłowanie paznokci.

  • Są wytrzymałe

Bez wątpienia paznokcie tytanowe są wyjątkowo trwałe. Manicure bazujący na tytanowym pyle utrzymuje się na płytce nawet przez miesiąc.

  • Można łatwo uzupełnić obecny na nich odrost

Po około czterech tygodniach, kiedy na paznokciach pojawi się odrost, nie musisz usuwać całkowicie pudru ani wykonywać nowego manicure’u od podstaw. W zupełności wystarczy, że usuniesz warstwę koloru, uzupełnisz odrost pudrem bazowym clear i zaaplikujesz kolorowy puder, a Twoje dłonie wciąż będą pięknie się prezentować. https://spaiuroda.pl/new-style-of-nails-2/

Paznokcie tytanowe – jak je wykonać?

Pierwszym krokiem do wykonania manicure’u tytanowego jest odpowiednia przygotowanie paznokci. Zacznij od nadania im odpowiedniego kształtu. Pamiętaj także o wygładzeniu ich powierzchni i zadbaj o skórki. Następnym etapem jest zmatowienie i odtłuszczenie paznokci. Do tego celu zaaplikuj nail prep. Kolejnym preparatem, którego musisz użyć, jest żel bazowy. Dokładnie pokryj nim płytkę. Teraz czas na zanurzenie paznokci w pudrze. Jeśli pokryje on także skórki, usuń go przy pomocy pędzelka. Pozwól paznokciom wyschnąć, a potem ponownie aplikuj puder. Zwieńczeniem manicure’u jest pomalowanie płytki preparatem utrwalającym i nałożenie utwardzacza. https://newstyleofnails.eu/jak-zrobic-paznokcie-tytanowe/

Paznokcie tytanowe zestaw

By cieszyć się paznokciami tytanowymi, zaopatrz się w odpowiednie preparaty. Na początek możesz wybrać pakiet startowy New Style of Nails. https://newstyleofnails.eu/produkt/zestaw-startowy-manicure-tytanowy-613/ W zestawie tym znajdziesz nail prep, aktywator, żel bazowy, żel nabłyszczający, oliwkę do skórek, płyn do czyszczenia pędzelków i dwa pudry. Wykonujesz manicure tytanowy po raz kolejny? Zdecyduj się na wariant Profi dostępny w naszym sklepie. https://newstyleofnails.eu/kategoria-produktu/zestawy/ Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne Ci preparaty oraz zestaw kilkunastu pudrów w różnych kolorach. Ponadczasowa czerwień, minimalistyczna czerń, neutralna biel – to tylko kilka z naszych propozycji. Możesz zdecydować się też na pastele lub neony. Wybierz pomiędzy delikatnymi matowymi pudrami a wariantami z dekoracyjnym brokatem. Zapoznaj się z ofertą New Style of Nails i sprawdź wszystkie nasze propozycje.